Přebory oddílu 2008

V sobotu se 27. 12. 2008 na kuželně Škody Plzeň uskutečnily oddílové přebory. Zúčastnilo se jich 24 hráčů. Přeborníkem oddílu pro rok 2008 se stal Šlajer Jiří výkonem 567 poražených kuželek. Jirka nastoupil v první čtveřici a ve vedení tak vydržel až do posledního hráče. Dařilo se mu zejména na první dráze, kde dosáhl výkonu 162 poražených kuželek.

Na druhém místě se umístil Filek Ladislav mladší výkonem 562 poražených kuželek. Láďovi se nepovedla poslední dráha, která ho připravila o zisk titulu…že by nervozita?

Třetí příčka patří Martinovi Pejčochovi za výkon 553 poražených kuželek. I Martin měl možnost zaútočit na první místo a po půlce 298 měl k titulu slušně nakročeno. Ve sérii se mu však vůbec nedařilo…

Čtvrté místo obsadil Vicher Milan za výkon 548. Milan měl skvělé plné 398 a kdyby mu vyšla lépe dorážka, kdoví jak by to asi vše dopadlo…Ale na kdy by se nehraje. Tyto čtyři hráči si tak zajistili postup na Mistrovství Plzeňska, které se bude konat 24. 1. v Rokycanech.

Na Mistrovstí Plzeňska seniorů, které se koná na kuželně Škody Plzeň postoupila tato čtveřice zkušených hráčů:

Hamrle Vladimír, Filek Ladislav starší, Sachunský Petr jako obhájce loňského prvenství a Říhánek Václav.

Na Mistrovství Plzeňska žen, které se koná ve Stříbře, se nominovala Zíková Ivanka.

Všem jmenovaným borcům přeji, aby dosáhli v Rokycanech, v Plzni a ve Stříbře co nejlepšího výsledku a dobře tak reprezentovali oddíl Škody Plzeň.

Kompletní výsledky

Vyhledávání

© SK Škoda VS Plzeň 2009