Béčko v předehrávce vítězně

19.10.2012 21:02

Zdůvodu sobotního prvoligového fotbalového mače Viktorky s Jabloncem si B tým předehrál mistrovské utkání s exdivizním A týmem z Havlovic.

Po úvodní čtyřce byl stav 2:2, když Tomáš Dix (426) porazil Jirku Rádla (411) a Miloš Kolařík (396) prohrál s Honzou Gottwaldem (418).

Střední část patřila našim borcům. Vláďa Hamrle (443) přehrál Frantu Zůnu (406) a Lukáš Jaroš (444) si poradil s Petrem Svobodou (423). Vytvořili jsme si tak slušný náskok 51 kuželek a vedení 6:2.

V poslední dvojici se hosté ale nechtěli vzdát. Martin Kupka (422) prohrál s Láďou Ryglem (442) v první půli 15 kuželek. Petr Sachunský (452) hrál po první půli s Jirkou Kalistou (413) nerozhodně 211:211. V druhé půli Láďa Rygl vyhrál pouze 5 kuželek a Petr na vedlejší dráze již s jistotou přehrál Jirku Kalistu.

Vítězství 12:4 o 70 kuželek je zasloužené.

Další mač sehraje béčko v sobotu 27. 10. opět na domácí kuželně proti Kdyni B od 10:00.