Pohárové A družstvo zvítězilo v Hazlově

11.01.2009 15:11

V neděli 11.1. vstoupilo také pohárové A do 2. kola Poháru ČKA na kuželně v Hazlově. A vstup to byl impozantní. Vyhráli jsme 5:1 (11:5) 2251:2037 V první dvojici zahrál skvěle Láďa „Sudok“ Filek (554) proti domácímu Jardovi Bulantovi. Láďovo hra byla bez jediné chyby a nad soupeřem vyhrál 3:1. Milan „Poštolka“ Vrabec (528) nastoupil proti domácímu dorostenci Michalovi Tučkovi. Sice Milan na kuželky vyhrál o 14, ale na dráhy 3:1 prohrál. Stav zápasu byl 1:1, na setové body 4:4 a o 68 kuželek pro naše borce. Ve druhé dvojici nastoupil Martin „Čáp“ Pejčoch 590 (393+197) proti dalšímu dorostenci Radkovi Vrbovi a uštědřil mu výprask o 133 kuželek a na setové body jednoznačně pro Martina 4:0. Martin měl ve druhé půli skvělý finiš a zahrál 307. Jirka „Rejpal“ Baloun (579) už měl za soupeře zkušeného Luboše Charváta a poradil si s ním na výbornou. V "poločase" měl již 306 oproti Lubošovo 274 kuželek. Vyhrál 3:1, když třetí rozhodující bod získal ve třetí sérii a to o 2 kuželky. První krok jsme po skvělé hře udělali, ikdyž nám to domácí svojí sestavou hodně usnadnili. Uvidíme, s jakou sestavou (mají z čeho vybírat) přijedou do odvety, která se bude hrát na naší kuželně. Termín není dosud dohodnut. V každém případě ještě není vyhráno, takových jednoznačně vypadajících výsledků už v poháru bylo více… Zápis v rubrice Pohár ČKA.